IVW Integration (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Homepage
et: Veebileht

en: Format
et: Vorming

en: Audio
et: Heli

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Online
et: Võrgus

en: News
et: Uudised

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Miscellaneous
et: Muu

en: German
et: Saksa keel

en: Content language
et: Sisu keel

en: Creator
et: Looja

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused
