IVW Integration (8.x-2.4-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: German
az: Alman

en: Content language
az: Kontent dili

en: Debugging
az: Sazlama

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
