IVW Integration (8.x-2.4-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Language
sv: Språk

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Audio
sv: Ljud

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Online
sv: Uppkopplad

en: Paid
sv: Betald

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: German
sv: Tyska

en: Editors
sv: Redigerare

en: Not assigned
sv: Inte tilldelad

en: Content language
sv: Språk för innehåll

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Site settings
sv: Inställningar för webbplatsen

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Default values
sv: Förvalda värden

en: Delivery
sv: Leverans

en: Sport
sv: Idrottsgren
