IVW Integration (8.x-2.4-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད
