IVW Integration (8.x-2.4-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā
