IVW Integration (8.x-2.4-beta2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Language
kk: Тіл

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Online
kk: Онлайн

en: German
kk: Неміс

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
