IVW Integration (8.x-2.4-beta3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Language
it: Lingua

en: Format
it: Formato

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: User
it: Utente

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Not configured
it: Non configurato

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: German
it: Tedesco

en: Content language
it: Lingua dei contenuti

en: Creator
it: Utente

en: Language settings
it: Impostazioni lingua

en: Default values
it: Valori di default
