IVW Integration (8.x-2.4-beta5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Format
be: Фармат

en: Audio
be: Аўдыё

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Online
be: Анляйн

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: German
be: Нямецкая

en: Content language
be: Мова змесціва

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні
