IVW Integration (8.x-2.4-beta5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: Language
te: భాష

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: German
te: జర్మన్

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు

en: Default values
te: అప్రమేయ విలువలు
