IVW Integration (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Language
ka: ენა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: German
ka: გერმანული
