IVW Integration (8.x-2.4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Format
ku: فۆرمات

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Online
ku: لەسەر هێڵە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
