IVW Integration (8.x-2.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: User
sr: Корисник

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Newsletter
sr: Билтен

en: German
sr: немачки

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Default values
sr: Подразумеване вредности
