IVW Integration (8.x-2.5) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Language
de: Sprache

en: Homepage
de: Startseite

en: Unknown
de: Unbekannt

en: User
de: Benutzer

en: Mobile
de: Mobil

en: Paid
de: Bezahlt

en: News
de: Neuigkeiten

en: Default value
de: Standardwert

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Miscellaneous
de: Diverses

en: German
de: Deutsch

en: Editors
de: Redakteure

en: Health
de: Gesundheit

en: Content language
de: Inhaltssprache

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Games
de: Partien

en: Creator
de: Urheber

en: Site settings
de: Website-Einstellungen

en: Tracking
de: Nachverfolgung

en: Language settings
de: Spracheinstellungen

en: Default values
de: Standardwerte

en: Delivery
de: Lieferung

en: Default language code
de: Standard Sprachkürzel

en: Offering
de: Angebot

en: Empty formatter
de: Leeres Anzeigeformat

en: IVW Mobile Site name
de: Mobiler Seitenname

en: IVW settings
de: IVW-Einstellungen

en: IVW settings.
de: IVW-Einstellungen.

en: IVW Settings
de: IVW-Einstellungen

en: Fallback format
de: Ausfallformat
