IVW Integration (8.x-2.5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Language
he: שפה

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Format
he: פורמט

en: Audio
he: אודיו

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Online
he: מקוון

en: Video
he: וידאו

en: News
he: חדשות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Miscellaneous
he: שונות

en: German
he: גרמנית

en: Content language
he: שפת התוכן

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל
