IVW Integration (8.x-2.5) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Language
lv: Valoda

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Format
lv: Formāts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: German
lv: Vācu

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: Default language code
lv: Noklusējuma valodas kods
