IVW Integration (8.x-2.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Online
ro: Activ

en: Paid
ro: Plătit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: German
ro: Germană

en: Content language
ro: Limba de conținut

en: Debugging
ro: Depanare

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: Default values
ro: Valori implicite
