IVW Integration (8.x-2.6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Language
nn: Språk

en: Homepage
nn: Heimeside

en: User
nn: Brukar

en: Online
nn: Tilkopla

en: German
nn: Tysk

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar
