IVW Integration (8.x-2.7) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Language
af: Taal

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Online
af: Aanlyn

en: News
af: Nuus

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: German
af: Duits

en: Language settings
af: Taalverstellings
