IVW Integration (8.x-2.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Language
bs: Jezik

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
