IVW Integration (8.x-2.7) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ
