IVW Integration (8.x-2.7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
