IVW Integration (8.x-2.9) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Audio
ca: Àudio

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Online
ca: En línia

en: Paid
ca: Pagat

en: Search engine
ca: Motor de cerca

en: Video
ca: Vídeo

en: News
ca: Notícies

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: German
ca: Alemany

en: Not assigned
ca: No assignat

en: Content language
ca: Llengua del contingut

en: Debugging
ca: Depuració

en: Creator
ca: Creador

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Computer
ca: Ordinador

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Sport
ca: Esport
