IVW Integration (8.x-2.9) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: Format
hi: प्रारूप

en: Audio
hi: आवाज

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Online
hi: ऑनलाइन

en: Video
hi: वीडियो

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: German
hi: जर्मन

en: Debugging
hi: दोषमार्जन

en: Language settings
hi: भाषा सेटिंग

en: Default values
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्यों
