IVW Integration (8.x-2.9) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Online
kn: ಆನ್‌ಲೈನ್ ಇದ್ದೇನೆ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Editors
kn: ಸಂಪಾದಕಗಳು

en: Health
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: Games
kn: ಆಟಗಳು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Computer
kn: ಗಣಕ
