IVW Integration (8.x-2.9) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Format
uk: Формат

en: Audio
uk: Звук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Online
uk: В мережі

en: Paid
uk: Оплачено

en: Search engine
uk: Пошукова система

en: Video
uk: Відео

en: News
uk: Новини

en: Default value
uk: Базове значення

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: German
uk: Німецька

en: Editors
uk: Редактори

en: Health
uk: Здоров'я

en: Content language
uk: Мова матеріалу

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Games
uk: Ігри

en: Creator
uk: Автор

en: Site settings
uk: Налаштування сайту

en: Tracking
uk: Стеження

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Default values
uk: Базові значення

en: Sport
uk: Спортивні

en: Default language code
uk: Базовий код мови

en: App
uk: Програма

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер

en: Fallback format
uk: Резервний формат
