IVW Integration (8.x-2.7) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Format
gl: Formato

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Online
gl: Conectado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: German
gl: Alemán

en: Debugging
gl: Depuración

en: Creator
gl: Creador

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Default values
gl: Valores predeterminados
