IVW Integration (8.x-2.7) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Homepage
pt: Página Pessoal

en: Format
pt: Formato

en: Audio
pt: Áudio

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Utilizador

en: Online
pt: Ligado

en: Search engine
pt: Motor de busca

en: Video
pt: Vídeo

en: News
pt: Notícias

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Not configured
pt: Não configurado

en: German
pt: Alemão

en: Editors
pt: Editores

en: Health
pt: Saúde

en: Not assigned
pt: Não atribuído

en: Content language
pt: Idioma do conteúdo

en: Debugging
pt: Depuração

en: Creator
pt: Criador

en: Site settings
pt: Configurações do site

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Language settings
pt: Definições de idioma

en: Default values
pt: Valores predefinidos
