IVW Integration (8.x-2.7) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Online
sq: Në-linjë

en: German
sq: Gjermanisht

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës
