IXM Blocks (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Links
fa: پیوندها

en: Number
fa: عدد

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Statistics
fa: آمار

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Table
fa: جدول

en: Reversed
fa: معکوس

en: Placeholder
fa: جایگذار
