ImageX Blocks (1.0.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Statistics
fa: آمار

en: Table
fa: جدول

en: Placeholder
fa: جایگذار
