ImageX Blocks (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Table
oc: Tablèu

en: Tabs
oc: Onglets
