ImageX Blocks (1.1.2) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Rows
az: Sıralar

en: Hidden
az: Gizli

en: Revision
az: Reviziya

en: Reversed
az: Tərs

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Video file
az: Video fayl

en: Card
az: Kart

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
