ImageX Blocks (1.1.2) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Banner
he: באנר

en: Rows
he: שורות

en: Hidden
he: מוסתר

en: Revision
he: גרסה

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Card
he: קלף

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה

en: Default value callback
he: קריאת ערך ברירת מחדל
