ImageX Components (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Expanded
it: Espanso

en: Normal
it: Normale
