ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Normal
el: Κανονικό

en: Examples:
el: Παραδείγματα:
