ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Expanded
gl: Expandida

en: Examples:
gl: Exemplos:
