ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Normal
gu: સામાન્ય
