ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Normal
hi: सामान्य
