ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Normal
hr: Normalno
