ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Expanded
id: Diluaskan

en: Examples:
id: Contoh:
