ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Normal
lv: Normāls
