ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Normal
sk: Normálny

en: Examples:
sk: Príklady:
