ImageX Components (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Normal
uk: Звичайне

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Lorem ipsum
uk: Текст за шаблоном
