ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Close
az: Bağlı
