ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Normal
af: Normaal

en: Story
af: Storie
