ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Close
am: ዝጋ

en: Story
am: ተረት
