ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Expanded
ar: موسع

en: Normal
ar: طبيعي

en: Close
ar: إغلاق

en: Story
ar: خبر

en: Examples:
ar: أمثلة:
