ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Close
ast: Zarrar

en: Story
ast: Historial
