ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Expanded
ca: Expandit

en: Close
ca: Tanca

en: Story
ca: Història

en: Examples:
ca: Exemples:
