ImageX Components (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Normal
cs: Normální

en: Close
cs: Zavřít

en: Story
cs: Článek

en: Examples:
cs: Příklady:
